Kontakt

DYREKTOR
dr Elżbieta Steczek Czerniawska

ul. Nowy Świat 4a

tel.(62) 76-79-507

SEKCJA GROMADZENIA I OPRACOWANIA ZBIORÓW

ul. Łódzka 149
tel. (62) 76-79- 552
E-mail: biblioteka@pwsz.kalisz.pl

 

mgr Beata Leśna
E-mail: b.lesna@bu.pwsz.kalisz.pl

mgr Zofia Szurek
E-mail: z.szurek@bu.pwsz.kalisz.pl

WYPOŻYCZALNIA GŁÓWNA (Collegium Novum)

ul. Nowy Świat 4a
tel. (62) 76-79-649

mgr Michał Szurek
E-mail: m.szurek@bu.pwsz.kalisz.pl

CZYTELNIA GŁÓWNA (Collegium Novum)

ul. Nowy Świat 4a
tel. (62) 76-79-549

mgr Mariola Napadłek
E-mail: m.napadlek@bu.pwsz.kalisz.pl

mgr Magdalena Aulich
E-mail: m.aulich@bu.pwsz.kalisz.pl

WYPOŻYCZALNIA  WYDZIAŁU POLITECHNICZNEGO
(Collegium Oecologicum)

ul. Poznańska 201-205
tel. (62) 76- 79 -587

dr Małgorzata Bańkowska
E-mail: m.bankowska@bu.pwsz.kalisz.pl

mgr Zofia Bończyk
E-mail: z.bonczyk@bu.pwsz.kalisz.pl

CZYTELNIA WYDZIAŁU POLITECHNICZNEGO
(Collegium Mechanicum)

ul. Poznańska 201-205
tel. (62) 76-79-577

mgr Ewa Szczurek
E-mail: e.szurek@bu.pwsz.kalisz.pl

WYPOŻYCZALNIA I CZYTELNIA WYDZIAŁU  MEDYCZNEGO
ORAZ REHABILITACJI I SPORTU
(Collegium Medicum)

ul. Kaszubska 13
tel. (62) 76-79-608

dr Grzegorz Matuszczak
E-mail: g.matuszczak@bu.pwsz.kalisz.pl

mgr Krystyna Raubo
E-mail: k.raubo@bu.pwsz.kalisz.pl

ARCHIWUM

ul. Poznańska 201-205

mgr Agnieszka Woźniak
E-mail: a.wozniak@bu.pwsz.kalisz.pl

 

OŚRODEK PATENTOWY

ul. Poznańska 201-205
tel. (62) 76-79-577

mgr Ewa Szczurek
E-mail: e.szurek@bu.pwsz.kalisz.pl

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy otwarci na pytania i z chęcią na nie odpowiadamy, bo nasza praca to nasza pasja. Skorzystaj z formularza kontaktowego, napisz do nas lub zadzwoń.

13 + 15 =

Treść | Menu | Przyciski dostępu